Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

İzmir Cam Filmi (one way vision )

Köymenler İzmir’de  Cam Filmi (one way vision ) nerede yapılır?: telefon: 0232 374 0 724

One Way Vision Delikli Folyo Nedir ?

Baştan şunu söylemek lazım mutlaka işi ehline vermeli ve kaliteden ödün vermeyen kurumsallaşmış firmalar tercih sebebi olmalıdır. Nedeni Merdiven altı tabiri olarak piyasada seyyarından işi bilmez çok bu işi yapanlara raslamak mümkündür.

Arkadaşlar yine söylüyorum piyasada dürüst esnaf az düşünün adam iç mekan makinayla dış mekan basıyorum diye iş yapıyor yapılan işler 1-2 ay sonra yok çünkü güneşten renk atıyor. Kısa vadede bu meslektaşım işini aşırdı yarın bunun ucu kime dayanacak müşteri bu meslekteki insanlardan kuşku duymaya başlarsa sonuç ne olacak iyidüşünmek gerek. doğrusu neyse onu söyleyin. Ben gittim babalar gibi 30 pikolitrelik 1020 seiko ithal ettim ve bu makinalarıda satıyorum tam solvent. kesin 2 yıl garanti 6 yıla kadar dayanma ömrü var malzemenin. Şimdi yaptırırken işi bilip yaptırmak var. hayatta en önemli şey doğruluk ve dürüslükten geçer.Ufak hesaplarla geleceğimize zarar vermeyelim hizmeti iyi etmek alınan parayı alın terini layığıyla hak etmek gerek…

tam solventle yapılacak bir wan vey vısıon dayanma ömrü yüksektir. Çözünürlük iç mekana göre biraz azalacak ama olsun kalite kalitedir.

işi yaptırdığınız firmanın giçmişi ve geleceğe bakış açısından sağlam firma olmasına dikkat edilmeli ve bunun neticesinde kalite ve TSE ve ,CE aramalı ürünlerde tasarımlar bu işlerin  en önemli ayrıntılarındandır birde boya miktarı ve çözünürlük, Düşünün binayı giydirdiniz ehil elden çıkmayan iş 1 yıl gibi kısa bir sürede solacağınımı söyleyelim görüntü kirliliğinimi paranızı verirken mutlaka kalite satın alın, estetik satın alın, konfor satınalın bilinçli yapılan iş uzun verimli  reklamsize  para olarak dönecektir.

One way vision , delikli folyo malzeme yapışkanlı ve delikli folyodur. Bu malzeme PVC esaslıdır. Baskı yapılacak olan yüzeyi Beyaz renkli olup, yapışkan yüzeyide Siyah renklidir. Yapışkan yüzeyinin siyah renkli olmasının sebebi, cama yapıştırılan One way vision delikli folyo, odanın içerisinden bakıldığında dışarının, sanki owv yapıştırılmamış gibi görünmesini sağlamamaktır. Camın rengi siyah olarak bilinir ve bu sebepten One way vision  delikli folyo malzemenin yapışkanlı yüzeyi siyah renktedir. Camın rengi siyahtır dediğimizde birçok kişi şaşırmaktadır.

Bunun testini şu şekilde yapabilirsiniz. Camın üzerine siyah renkli bir kağıt yada folyo yapıştırın birde beyaz renkli bir folyo yapıştırın, geri çekilip baktığınızda beyaz folyonun daha net göründüğünü göreceksiniz, bu sebepten camların üzerine indirim yazıları hep açık renkler kullanılarak yapılır Beyaz, Sarı, Yeşil, Mavi, Turuncu, Pembe v.b. One way vision , delikli folyo malzemesi sadece Cam ve cam gibi şeffaf olan yüzeylerde kullanılmak için üretilmiştir. Araç camları, Bina Camları , Şeffaf plexi glass v.s. Bu malzemenin kalınlığı 0,15mm x 0,20mm arasında değişmektedir. İnceliği ve delikli olmasından dolayı montaj esnasında deforma olma ihtimaline karşın profesyonel bir ekibin bu işi yapmasını sağlayınız.

One Way Vision Cephe Giydirme Ne Demek ?

Cephe giydirme ve Cephe Kaplama olarak bilinen uygulama, One way vision , delikli folyo malzemenin Cam yüzeyli binanın camlarına kaplanmasıyla oluşur. Cephe giydirme, Bina Giydirme sadece One way vision  delikli folyo malzeme ile değil, Mash, Branda, Folyo gibi malzemeler kullanılarak yapılabilir. Bu malzemelerin uygulamasını profesyonel uygulamacılar, aplikasyoncular tarafından yapılması gerekmektedir. Reklam sektörünün bir çok dalı olduğu gibi digital baskıda bu dallardan bir tanesidir. Tabelacı olarak bilinen ve tabela işleri yapan bir reklam atölyesi One way vision  delikli folyo montajını hiç yapmadı ise yapamayacak ve sıkıntı yaşayacaktır. Bu uygulamalar için sadece işi digital baskı olan firmalar vardır, onları tercih etmenizde fayda olacaktır.

Cam cepheli binaların reklam uygulaması genelde One way vision delikli folyo malzeme kullanılarak yapılır. Delikli folyo cam gibi saydam yüzeylerde kullanılmak için üretilmiştir. Bu malzemenin özelliğini daha önceki konularımızda işlemiştik. One way vision , delikli folyo  cam üzerine yapıştırıldığında kendi özelliğinden dolayı içeriden bakan kişi dışarıyı rahatlıkla görebilir. Ancak Cam yüzeylede çok nadirde olsa folyo kullanmayı tercih eden firmalarda bulunmaktadır. Ancak folyo yapıştırıldığında içeriye ışık girmeyecek ve içeridekilerde dışarıyı görmeyecektir. Folyonun istenmesindeki düşünce ise One way vision delikli folyo a göre daha net ve daha doygun renklere sahip olmasıdır. One way vision delikli folyo malzemenizi kullandığınızda ürünün markalı olmasına dikkat ediniz.Cephe Giydirme ,  Cephe Kaplama , One Way Vision     Cephe Giydirme , Cephe Reklam , Cephe Kaplama , One Way Vision

İzmir’de   Cam Filmi (one way vision ),   Cam Filmi (one way vision )  İzmir, İzmirli   Cam Filmi (one way vision ),  İzmire   Cam Filmi (one way vision )
Bornova’da   Cam Filmi (one way vision ), Bornovalı   Cam Filmi (one way vision ), Bornovalıya   Cam Filmi (one way vision ),   Cam Filmi (one way vision ),  Bornova İzmir   Cam Filmi (one way vision ),Konak   Cam Filmi (one way vision ),  , Konak’ta   Cam Filmi (one way vision ),  Konaklı   Cam Filmi (one way vision ),Turgutlu   Cam Filmi (one way vision ), Çağdaş   Cam Filmi (one way vision ) , Karşıyaka   Cam Filmi (one way vision ), Karşıyaka’da   Cam Filmi (one way vision )’cı, Karşıyakalı   Cam Filmi (one way vision )  , Manisada   Cam Filmi (one way vision ),  Manisalı   Cam Filmi (one way vision ), Manisada   Cam Filmi (one way vision ), Ucuz   Cam Filmi (one way vision )  , Acil   Cam Filmi (one way vision ), Alsancakta   Cam Filmi (one way vision ), Alsancak’lı   Cam Filmi (one way vision ), Egede   Cam Filmi (one way vision ),  Alsancağa   Cam Filmi (one way vision ),Çiğli   Cam Filmi (one way vision )  , Çiğliye   Cam Filmi (one way vision ), Çiğli’de   Cam Filmi (one way vision ),  Görsel   Cam Filmi (one way vision ), Menemen   Cam Filmi (one way vision ), Menemen’de   Cam Filmi (one way vision ), Menemenli   Cam Filmi (one way vision ),Aliağa   Cam Filmi (one way vision ), Aliağa’da   Cam Filmi (one way vision ),  Aliağalı   Cam Filmi (one way vision ),Seferihisar   Cam Filmi (one way vision ),  Seferhisarlı   Cam Filmi (one way vision ), Seferhisarda   Cam Filmi (one way vision ),Buca   Cam Filmi (one way vision ), Buca’da   Cam Filmi (one way vision )  , Bucalı   Cam Filmi (one way vision ), Pınarbaşı   Cam Filmi (one way vision ),  Pınarbaşı’nda   Cam Filmi (one way vision ), Pınarbaşılı   Cam Filmi (one way vision ),Manisa   Cam Filmi (one way vision ),  Manisa’da   Cam Filmi (one way vision ),  Manisalı   Cam Filmi (one way vision ),Kordon   Cam Filmi (one way vision ), Kordon’da   Cam Filmi (one way vision ), Kordon’da   Cam Filmi (one way vision ),Torbalı   Cam Filmi (one way vision ), Torbalı’da   Cam Filmi (one way vision ), Torbalı’ya   Cam Filmi (one way vision ),  Alsancak’ta   Cam Filmi (one way vision )  Tabela,  Egede   Cam Filmi (one way vision )  ,  İzmirde   Cam Filmi (one way vision )  ,  Karşıyaka’da   Cam Filmi (one way vision )  ,  Konak’ta   Cam Filmi (one way vision )  ,  Manisa’da   Cam Filmi (one way vision )  ,  Renkli   Cam Filmi (one way vision )

Köymenler İzmir Cam Filmi (one way vision ) telefon: 0232 374 0 724

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes Online. | Thanks to Top Bank Free Premium WordPress Themes, wordpress themes 2012 and Premium Themes