Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

İzmir Kesim Harfli Alikobant Tabela

İzmir’de Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar   nerede yapılır.? 0232 374 0 724

Alikobant Zeminli Tabela:

Alikobant NEDİR? Alikobant denilen malzeme,  aslında bir malzeme değil markadır arkadaşımız türkçe yazmış aslı “Alucobond” dır. Malzeme esasen çift tarafı 0.5mm yada 1 mm alüminyum levha ile kaplanmış 3 mm – 4 mm – 5 mm orta dolgu malzemesi ile toplam kalınlığı 4 mm – 5 mm – 6 mm gibi levhalar halinde ” Alüminyum Kompozit Panel” olarak anılır ve 1250 mm / 3200 mm ,  1300 mm / 3400 mm gibi muhtelif plakalar halinde satılır. Satılırken metrakere birim fiyatından satılıp bir plakanın metrakeresi ile birim fiyatı çarpılarak fiyatı bulunur.

Yukarıda bahsettiğimiz malzeme üzerine pleksiglas malzemenin lazerle kesilerek elde edilen harf vida veya silikonla alikobant zemine tutturulur bunun sonucunda elimizde alikobant zeminli kezm harfli bir tabelamız oldu.

Bir yüzeyi boyalı olup diğer yüzeyi ham yada astar boyalıdır. Boya renkleri üretici firmaya göre değişken olmakla beraber. En sık üretilen Ral ve Silver gibi metalik renklerdir. Ahşap desenlileride mevcuttur.

Tabela ve Totem katagorisinde işlediğimiz konulardan hatırlayalım.Tabela cam esaslı veya plastik, sac ,   pleksiglas malzemeden oluşturduğumuz tabelalara ek yeni yeni hayatımıza giren özellikle bina cephelerinde kullanılan kaplama malzemesi,  özelliği içi plastik içerrikli 2 sandwiç alüminyum arasındaki plastik içerikli oluşumdur.tabela sektöründede kullanılmaya başlamış dekoretif bir malzemedir.

Tabelaların zemin malzemesi olup son derece estetik bir malzemedir Büyük şehirlerimizde çağın gereği kent estetiğini bozmamak adına da bizlerin ürettiği tabelalarla katkıda bulunduğumuz kent estetiğine bence iyi bir katkıdır. Bizim gibi bu mesleği yapan meslektaşlarımız ,  abilerimiz ve kardeşlerimizin

içerisinde yaşadığımız kentin estetiğini düşünmek zorundadır. Kişisel çıkar kaygısını bir kenara bırakarak harekat etmelidir.Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelaların bir başka özelliği’de görünümünden başka yalıtımı yüksel olması ve işlenmesi kolay olmasıdır ömrü uzundur ve 6 metreya kadar varan uzunlukta bulmak mümkündür.

İzmir Duvar ve Kesim Harfli Alikobant Zeminli TabelalarTasarımı.İzmir’de Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Duvar ve Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalarİzmir, İzmirli Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, İzmireBornova’da Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Bornovalı Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Bornova’da Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Duvar ve Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar Konak Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar,  Tabela, Konak’ta Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Konaklı Duvar ve Kesim Harfli Alikobant Zeminli TabelalarEgeKesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Karşıyaka Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Karşıyaka’da Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Karşıyakalı Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Manisada Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar,  Manisalı Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Manisada Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Ucuz Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Acil Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Alsancakta Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Alsancak’lı Duvar ve Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar Tasarımı,  Egede Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar,  Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar,  Alsancağa Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Çiğli Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Çiğlili  Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar,
Çiğli’de Duvar ve Kesim Harfli Alikobant Zeminli TabelalarTasarımı, Menemen Alikobant Zeminli , Tabelalar, Menemen’deDuvar ve Kesim Harfli Alikobant Zeminli TabelalarTasarımı, Menemenli Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Aliağa Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Aliağa’da Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar,  Aliağalı Duvar ve Kesim Harfli Alikobant Zeminli TabelalarTasarımı, Seferihisar Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar,  Seferhisarlı Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Seferhisarda Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Buca Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Buca’da Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Bucalı Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Pınarbaşı Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar,  Pınarbaşı’nda Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Pınarbaşılı Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Manisa Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar,  Manisa’da Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar,  Manisalı Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Kordon Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Kordon’da Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Kordon’da Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Torbalı Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Torbalı’da Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar, Torbalı’da Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar.
Köymenler İzmir’de Kesim Harfli Alikobant Zeminli Tabelalar  işleri telefon: 0232 374 0 724

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes Online. | Thanks to Top Bank Free Premium WordPress Themes, wordpress themes 2012 and Premium Themes