Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

İzmir’de Toner ve Kartuş Dolum

Köymenler İzmir’de Toner ve Kartuş Dolumnerede Yapılır? 0232 374 0 724

Köymenler  dolum işlemlerinizi argesinde uzun çalışmalar neticesinde kalitesini oturtmuş ve kendisini kanıtlamış bir firmadır. Firmamız dolum malzemelerinin orjinalini kullanmak ve daha iyi çözüm olmak için vardır.Kartuşlarınızda Tonerlerinizde garantili dolum yapmaktadır. Kullanılan markalar

HP yazıcılar (www8.hp.com/tr)

Samsun yazıcılar(www.samsung.com/tr)

xerox yazıcılar(www.xerox.com)

kyocera yazıcılar

Epson Yazıcılar(www.epson.com.tr)

Canon Yazıcılar:(www.canon.com.tr)

yazıcılarınızı kartuş ve tonerleri tarafımızdan titizliklee doldurulmaktadır.

İnkjet Yazıcıların Çalışma Prensibi;

Renkli çıktı verebilen inkjet yazıcılar CMYK (Cyan,Magenta,Yellow, Black) sistemiyle 16.7 milyon renk üretirler ve genelde iki ayrı mürekkep kartuşuyla çalışırlar. Birinin içi tamamen siyah, diğeri ise birbirinden ayrı odalarda, mavi, kırmızı ve sarı mürekkep ile doludur (Bazı yazıcı modelleri tüm renkler için ayrı kartuş kullanırlar). Cyan ve Magenta renklerini, mavi ve kırmızı olarak ifade etmemizin sebebi, bu kelimelerin Türkçe’de tam karşılığının bulunmamasıdır.
Şekil 1’de bir resim editörü ile C-M-Y-K renkleri oluşturulmuştur. Görüldüğü gibi mavi ve kırmızı diye ifade ettiğimiz renkler aslında daha farklıdır. Bu arada gerçek Cyan rengi Şekil 1’de ki gibi değildir. Çünkü monitörler RGB sistemiyle çalışır ve CMYK sistemiyle üretilmiş Cyan rengini tam anlamıyla veremezler.
CMYK Renk Sistemi
Baskıda dört temel işlem (Proses) rengi (Cyan, magenta, yellow, black) Bu renkler tramlama yöntemi ile baskıda bütün renkleri oluştururlar. Aslında temel renk sayısı üçtür. Siyah bu renklere zorunlu olarak ilave edilmiştir. Teoride üç rengin karışımının siyahı oluşturması gerekirken, pratikte bu durum böyle değildir. Hem üç rengin mürekkepleri yeterli renk şiddetini sağlamadıklarından hem de üç renkli mürekkebin karışımı yerine siyah mürekkep kullanmanın maliyetinin daha düşük olması nedeniyle siyah renk sisteme ilave edilmiştir.
Mürekkep Kartuşlarının Çalışma Prensibi
Kartuşlar ısı yardımıyla mürekkep püskürtürler. Nozzle adı verilen kılcal kanallara gelen mürekkep, ısının ani değişimiyle genleşir ve kağıdın üzerine çok küçük bir nokta oluşacak şekilde püskürür. Kartuş üzerinde gördüğünüz elektronik devreler iyi iletkenlik için bakırdan yapılır. Çok hassastırlar. Bu yüzden elle dokunulmaması önemle vurgulanır. Hatta dokunulduğunda vücuttaki statik elektrikten etkilenerek çalışmaz hale gelebildikleri bile söylenir (ben buna inanmıyorum ama yinede dikkat ederim). Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise (eğer doldurulacaksa) mürekkebin tamamen bitmeden dolum yapılması gerektiğidir. Çünkü bu kılcal kanallar, içleri boşken ısıya maruz kalırsa yanarlar ve yanan kanaldan bir daha asla mürekkep gelmez. Bazı kartuşların çıktılarda çizikler bırakmasının sebebi bu şekilde, bazı kanalların yanmış olmasıdır.
KARTUŞ DolUMUNDA DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR
İzmir’de Toner ve Kartuş Dolum, Toner ve Kartuş Dolumİzmir, İzmirliToner ve Kartuş Dolum,İzmire Toner ve Kartuş Dolum, Bornova’da Toner ve Kartuş Dolum, eneyimli Toner ve Kartuş Dolum, Bornova’ya Toner ve Kartuş Dolum, Toner ve Kartuş Dolum,Bornova, İzmir Toner ve Kartuş Dolum, Konak Toner ve Kartuş Dolum,, Konak’ta Toner ve Kartuş Dolum, Konaklı Toner ve Kartuş Dolum, Estetik Toner ve Kartuş Dolum, Çağdaş Toner ve Kartuş Dolum, Karşıyaka Toner ve Kartuş Dolum, Karşıyaka’da Toner ve Kartuş Dolum’cu, Karşıyakalı Toner ve Kartuş Dolum, Manisada Toner ve Kartuş Dolum,Manisalı Toner ve Kartuş Dolum, Manisada Toner ve Kartuş Dolum, Ucuz Toner ve Kartuş Dolum, Acil Toner ve Kartuş Dolum,Alsancakta Toner ve Kartuş Dolum, Alsancak’lı Toner ve Kartuş Dolum, Egede Toner ve Kartuş Dolum,Alsancağa Toner ve Kartuş Dolum,Çiğli Toner ve Kartuş Dolum, Çiğli Toner ve Kartuş Dolum, Çiğli’de Toner ve Kartuş Dolum,Görsel Toner ve Kartuş Dolum, Menemen Toner ve Kartuş Dolum, Menemen’de Toner ve Kartuş Dolum, Menemenli Toner ve Kartuş Dolum,Aliağa Toner ve Kartuş Dolum, Aliağa’da Toner ve Kartuş Dolum,Aliağalı Toner ve Kartuş Dolum, Seferihisar Toner ve Kartuş Dolum,Seferhisarlı Toner ve Kartuş Dolum, Seferhisarda Toner ve Kartuş Dolum,Buca Toner ve Kartuş Dolum, Buca’da Toner ve Kartuş Dolum, Bucalı Toner ve Kartuş Dolum, Pınarbaşı Toner ve Kartuş Dolum,Pınarbaşı’nda Toner ve Kartuş Dolum, Pınarbaşılı Toner ve Kartuş Dolum,Manisa Toner ve Kartuş Dolum,Manisa’da Toner ve Kartuş Dolum,Manisalı Toner ve Kartuş Dolum, Kordon Toner ve Kartuş Dolum, Kordon’da Toner ve Kartuş Dolum, Kordon’da Toner ve Kartuş Dolum,Torbalı Toner ve Kartuş Dolum, Torbalı’da Toner ve Kartuş Dolum, Torbalı’ya Toner ve Kartuş Dolum,Alsancak’ta Toner ve Kartuş Dolum,Egede Toner ve Kartuş Dolum,İzmirde Toner ve Kartuş Dolum, Karşıyaka’da Toner ve Kartuş Dolum,Konak’ta Toner ve Kartuş Dolum,Manisa’da Toner ve Kartuş Dolum,Renkli Toner ve Kartuş Dolum.
Köymenler İzmir’de Toner ve Kartuş Dolum 0232 374 0 724

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes Online. | Thanks to Top Bank Free Premium WordPress Themes, wordpress themes 2012 and Premium Themes