Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye Izmir imsakiye, Bornova imsakiye Izmir davetiye, Bornova davetiye

İzmir Dijital Baskı

İzmir’de  Dijital Baskı   bizim işimiz nedenmi arayın anlatalım.?… 0232 374 0 724

Dijital Baskı Nedir ?
Dijital Baskı : Kelime anlamı itibari ile baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Biraz daha açıklarsak dijital baskı : Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş naylon vb. yüzeylere yazılma işini yapan alet , iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir.
Dijital Baskı nerelerde kullanılır ?

Günümüzde dijital baskı işi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle reklamcılık,  Promosyon , Ajanslar Reklam Ajansları, Çeşitli kumaş, Tekstil, Bayrak firmalar, büyük firmaların yan sanayi kolları artık dijital baskı kullanmak durumundadırlar. Kullanım alanlarıson yıllarda o kadar çok artmıştır ki dijital baskı ortamı birbirine bağımlı birçok sektör meydana getirmiştir. Yapımı haftalar alan bir bill board artık bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baskı firması gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştiriyor. bizler bu meleğe gönül vermiş güzide izmirimize  zanaatkar ve sanatkar yetiştiren firmamız. okullarımızla kordineli çalışarak açığı kapatmada elinden geleni yapma çabasındadır. şimdi reklam şirketiniz var ve makina ihtiyacınız doğdu bunun için bir ithalatcı lazım onuda buldunuz makina aldınız kurdunuz başladınız 1.2.3 ay derken garanti dolmadan makina arıza yaptı …yandınız istanbuldan uçakla adam gelecek o da işi yoksa en erken 1 haftayla 1 ay arası beklemek gerek sonra yoluydu yemeğiydi oteliydi derken her arızada başkalarına bağımlı olmak hiç kolay değil biz bu yollardan geçerek yurt içinde ve dışında ekibimizi oluşturduk dijital baskınız var önce işi yolluyorsunuz sonra ücreti eft ediyor akabinde aynı gün işiniz basılarak kargoya veriliyor. Hemde 3 yıl dış mekan garantisiyle…bu da size yeterli gelmedi size bir makina satıyoruz ve ekibinizi15 gün veya bir aylık eğitime tabi tutarak eğitiyoruz sonunda siz ağır arızalar hariç kimseye ihtiyacını kalmıyor.

Dijital baskı da vereceğiniz toptan perakende siparişler size kazanç olarak dönecektir.Ürünlerinin arkasında duran bir firma olarak içinizin rahat olmasını sağlamak hususu bizim için hayati önem taşır.
Neler yapabiliriz?

Branda Afiş
Banner
bayrak
Kumaş Baskısı
Büyük Ebatlı Fotoğraf Baskısı
Büyük Ebatlı Poster Baskısı
flama
parti posterleri
seçim posterleri
flama Süslemeleri
dijital bayrak boyaları
dijital baskı malzemeleri
dijital baskı boyaları

Baskılarımız 3.20cm makinayla seiko kafa 1020 1440 Dp çözünürlük dış mekanda 3 yıl Firma garantisi altında yapılmaktadır. Renk olarak C,M,Y,K Renkleri kullanılamaktadır. Bizler 7/24 tüm türkiyeye hizmete varız .

tasarımlarınızı bize ulaştırın kargo ile kapı teslim baskılarınız elinizde olsun….

İzmir Araç giydirme,İzmir kaliteli araç giydirme,İzmir’de  hızlı araç giydirme, İzmirli araç giydirme, İzmirde Ucuz Araç Giydirme, Manisa’da CMYK  araç giydirmeci, Manisalı araç giydirmecilar, Manisa’da araç giydirmeciler, Işıkkent’de araç giydirmeci,Işıkkentli araç giydirmeciler,Işıkkentdeki araç giydirmeci, Alsancak’ta araç giydirmeci,Alsancaklı araç giydirmeciler,Alsancağa araç giydirmeci
Konak araç giydirme,Konak’ta araç giydirmeci,Konağa araç giydirmeciler
Konak araç giydirme,Konak’ta araç giydirmeci,Konağa araç giydirme
Buca’da araç giydirmeci,Bucalı araç giydirmeciler,Bucaya araç giydirmeci
Karşıyaka araç giydirme,Karşıyaka araç giydirmeci,Karşıyakada araç giydirmeciler

Dijital baskı da vereceğiniz toptan perakende siparişler size kazanç olarak dönecektir.Ürünlerinin arkasında duran bir firma olarak içinizin rahat olmasını sağlamak hususu bizim için hayati önem taşır.
Neler yapabiliriz?

Köymenler  İzmir Dijital Baskı  işleri telefon: 0232 374 0 724


You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes Online. | Thanks to Top Bank Free Premium WordPress Themes, wordpress themes 2012 and Premium Themes